O nás

Kompletná likvidácia skôd po požiari.

Tím ľudí s dlhoročnými skúsenosťami s dekontamináciou po požiaroch.

Spoločnosť Decontamination s. r. o. , bola založená za účelom priniesť na trh dlhoročné skúsenosti ich zamestnancov s riešením dekontaminácie priestorov po požiaroch. Prioritou spoločnosti je SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK.

Našou silnou stránkou je promptnosť a snaha vyriešiť akýkoľvek problém a v maximálnej miere pomôcť zákazníkovi s vyriešením škodovej udalosti po požiari.

Naša Misia

Snažíme sa poskytovať spoľahlivé a efektívne služby v oblasti dekontaminácie / sanácie požiarov. Vieme, že naši zákazníci nám volajú v ťažkej chvíli, preto sa snažíme byť nápomocní aj v iných službách ako je len dekontaminácia. Chcem poskytovať zákaznícky servis od A po Z. 

Základné hodnoty

Prečo si vybrať nás

5/5
Prekvapila nás rýchlosť a serióznosť jednania pri požiari v našej prevádzke. Všetko dopadlo dobre, sme spokojný a môžeme ďalej podnikať.
Martin, Bratislava
5/5
Bolo pre nás podstatné aby spoločnosť vedela sanovať / dekontaminovať priestor do zdravotne nezávadný štandard. Cena zodpovedala kvalite práce a dekontaminácie.
Karol, Trnava
5/5
V prvom rade veľké Ďakujem. Nevedela som čo robiť bezprostredne po požiari ale Decont.sk my pomohli vo všetkom. Služby od A po Z.
Sandra, Dunajská Streda

Potrebujete rýchlu pomoc?

Neváhajte nás kontaktovať. Sme vám k dispozícií 24. hodín denne a 7. krát v týždni.